Kultúra a umenie

Kristína Farkašová pripravila po roku pokračovanie hitu Som mama

Minulý rok pripravila herečka a moderátorka Kristína Farkašová prekvapenie v podobe knihy vytvorenej z jej mamičkovského blogu. Kniha Som mama zaujala fanúšičky a mamičky pásikavým dizajnom a spolu s tričkami bola zaujímavým setom. Takmer po roku presne sa objavuje jej pokračovanie.

Stále som mama

Kniha Stále som mama je pokračovaním v čase, kedy je známe, že herečka zostala sama s dvojčatami, bez priateľa Juraja Hajdina. Napriek tomu zvládla dokončiť druhú knihu, nový sortiment tenisiek v jej návrhárskej činnosti a plánov má ešte niekoľko.

Stále som mama

Knižná novinka Stále som mama je zaujímavá tým, že sa exkluzívne objavuje v predaji na jednom mieste,  v kníhkupectve Bux.sk spolu s bonusmi ako je podpísaná kniha, skoršie dodanie a tiež bezplatné doručenie. Kniha sa podobá na pôvodnú knihu prvú, avšak je hrubšia. Pasovať však bude k prvému dielu určite aj vzhľadom. Grafický návrh a ilustrácie vytvoril Boris Farkaš, herečkin otec. Obálka trochu vyrástla, aspoň čo sa týka detí na nej.

Kniha ako hit roka 2016

Kniha sa stala okamžite po uvedení do predaja 15. decembra hitom. Úspech je viditeľný v rebríčkoch predaja, kde kniha jednoznačne kraľuje dopytu slovenských čitateľov. Špeciálne doplnky sú však časovo aj kusovo obmedzené. Kristína podpíše len 1000 kníh, hoci najnovšie informácie hovoria, že pridá 500 a bude to tak 1500 kníh. Treba sa poponáhľať, aby ste neboli práve 1501 klientom.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Kultúra a umenie